Czy sterydy anaboliczne to środek dla kobiet?

Czy sterydy anaboliczne to środek dla kobiet?

Przekonanie, że sterydy anaboliczne przyjmują tylko mężczyźni jest błędne. Kobiety również rzeźbią ciało, pragną zwiększyć wytrzymałość i skupiają się na uzyskaniu jeszcze lepszych efektów w trakcie treningu. To właśnie te czynniki oraz chęć redukcji tkanki tłuszczowej sprawia, że Oxandrolon, Primabolan oraz Pregnyl cieszą się bezustanną popularnością. Jednak zawarty w środkach testosteron sprawia, że należy przyjmować mniejsze dawki niż w przypadku mężczyzn. W pierwszych tygodniach nie warto przekraczać 10 mg na dzień. Pozytywne efekty i dobre samopoczucie sprawia, że po upłynięciu około dwóch tygodni, można zwiększyć dawkę.

Sterydy anaboliczne online

Organizm przyzwyczaja się do przyjmowanych porcji, a kiedy nie zareaguje niewłaściwie na przyjmowane sterydy, można spokojnie zwiększyć przyjmowaną ilość. Nie ma mowy o zażywaniu 50 mg, gdyż w przypadku pań wywoła to bardzo negatywne efekty. Pojawi się również zbędne owłosienie, albo wręcz przeciwnie – łyse placki na głowie. Oxandrolon należy przyjmować maksymalnie przez 6 tygodni, jednak optymalny czas wynosi około miesiąca. Sterydy anaboliczne często przyjmuje się w połączeniu z innymi środkami o takim samym działaniu. Odpowiednia kombinacja specyfików sprawia, że uzyskuje się lepszą kondycję, wytrzymałość i poprawie ulega wygląd ciała. Jednak nie wolno przesadzać z ich ilością, gdyż potężna dawka środków dopingujących może przynieść poważne szkody dla organizmu oraz szereg skutków ubocznych.

Jak stosować sterydy

Sterydy anaboliczne to produkt dostępny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Najważniejszą rolę odgrywa właściwy dobór dawek oraz jeśli istnieje taka potrzeba, właściwe połączenie z innymi preparatami o działaniu dopingującym. W trakcie stosowania sterydów mogą pojawić się problemy z miesiączką, a po zakończeniu przyjmowania potrzeba czasu, aby powrócił naturalny cykl organizmu. Należy za wszelką cenę unikać przedawkowania, gdyż tylko wtedy można unikać komplikacje i przykrych konsekwencji dla stanu zdrowia. 

Share this post