Jak dawkować Oxandrolon, żeby nie zaszkodzić organizmowi?

Jak dawkować Oxandrolon, żeby nie zaszkodzić organizmowi?

Sterydy anaboliczne odpowiadają nie tylko za zwiększenie masy mięśniowej, redukcję tłuszczu oraz poprawę kondycji. Warto wspomnieć również o leczniczym działaniu, które posiada także Oxandrolon. Stosuje się go w trakcie terapii zaawansowanych urazów, stanów pooperacyjnych oraz przewlekłych infekcjach, które utrudniają funkcjonowanie. Testosteron zawarty w środku odpowiada między innymi za złagodzenie bólu występującego w kościach (stosuje się go w trakcie złamań oraz zaawansowanych stanów osteoporozy). Jednak aby korzystać z zalet związanych z przyjmowaniem Oxandrolon, trzeba przyjmować go we właściwych ilościach i przez odpowiedni czas.

Które sterydy działają najskuteczniej

Kiedy stosuje się go z przyczyn medycznych, ilość wyznaczana jest przez lekarza, który na bieżąco kontroluje efekty oraz możliwe skutki uboczne. W przypadku osób, które pragną poprawić wygląd ciała, testosteron zawarty w sterydach zadziała najlepiej, kiedy przyjmuje się go od dwóch do cztery razy dziennie. Dawki wahają się od 15 do 25 mg dziennie – to porcje kierowane dla osób, które nie mają doświadczenia w przyjmowaniu sterydów, dzięki czemu nie sprawdzili jeszcze własnej tolerancji. Jednak osoby mające doświadczenie mogą przyjmować większe dawki wynoszące między 20 do nawet 80 mg na dzień.

Szybkie sposoby na masę mięśniową za pomocą sterydów

Początkujący, którzy dobrze się czują i nie zauważają negatywnych efektów przyjmowania sterydów, mogą zwiększyć przyjmowane porcje. Jednak dzienna dawka nie powinna przekraczać 50 mg, zmiana porcji powinna odbyć się w okolicach trzeciego tygodnia. Zbyt duża dawka często objawia się bólem w nerkach. Organizm pragnie ostrzec, że przyjmowana porcja jest za duża i negatywnie wpływa na stan zdrowia oraz trzeba ją koniecznie zredukować. Oxandrolon warto przyjmować w równych porcjach i w odpowiednich odstępach czasu (z reguły mowa o 8-godzinnych przerwach). Nie zaleca się przyjmowania środka przez dłużej niż 6 tygodni, gdyż zwiększa się wtedy ryzyko wystąpienia szeregu niekorzystnych objawów i skutków ubocznych. 

Share this post